Nieuws

Ben jij ondernemend genoeg om plaats te nemen in het DBRT-bestuur?

De Dutch Business Round Table Zürich (DBRT) is een vereniging die zich dagelijks inzet om de professionele netwerken van Nederlanders in Zwitserland – en Nederlandse ondernemers die actief zijn in Zwitserland- te vergroten en hun kennisniveau te verdiepen. Door evenementen te organiseren met een Nederlands tintje, helpen wij professionals in onze regio zich te ontwikkelen en hun netwerk uit te breiden. Het bestuur van de vereniging is verantwoordelijk voor alle activiteiten binnen de DBRT, van het strategisch kader tot en met de operationele uitvoering.

Algemeen:

Als bestuurslid ben je medeverantwoordelijk het uitzetten en uitvoeren van de strategie. Samen met de rest van het bestuur werk jij aan de toekomst van de DBRT en daarmee aan de toekomst van de zakelijke gemeenschap in Zwitserland. Ten minste 2 evenementen per jaar ben jij geheel in de lead en draag je bij aan de activiteiten voor onze leden. Voorts draag je het belang van de DBRT uit aan onze leden en zakelijke relaties in Nederland en Zwitserland.

Bestuurslid gezocht
Ben jij het nieuwe gezicht van de DBRT?

Persoonlijke eigenschappen:

Om te kunnen floreren in deze positie is het belangrijk dat je een netwerker pur sang bent en je het leuk vindt om anderen te leren kennen en te helpen. Je bent deskundig, ondernemend, initiatiefrijk, hebt een goed gevoel voor humor en je bent niet bang om met je voeten in de klei te staan. Jij hebt organisatorische ervaring en hebt affiniteit met moderne communicatie via diverse sociale media. Vanzelfsprekend voel jij je als professional verbonden met de Nederlandse gemeenschap in Zwitserland.

Specifieke taken:

De taken binnen het vijftallige bestuur worden verdeeld op basis van persoonlijke affiniteit en achtergrond, met de flexibiliteit dat taken makkelijk overgenomen kunnen worden (ieder bestuurslid doet dit op vrijwilligers-basis, vaak naast een drukke baan). Gemiddeld genomen ben je zo’n 4 uur per week kwijt aan de DBRT-activiteiten.

Voor de vacante bestuurspositie zoeken we idealiter iemand met een sterke affiniteit met communicatie en sociale media. Enkele aandachtspunten zijn:

  • Ledencommunicatie via website en nieuwsbrief
  • Het uitdragen van de DBRT-activiteiten via Social Media
  • Voorzien van de website met content, zoals nieuws- en evenementenaankondigingen en het plaatsen van evenementen op Eventbrite
  • Denkt mee over de mogelijkheden om nog meer waarde te leveren aan Nederlandse professionals in Zwitserland

Jouw Achtergrond:

Het is een voordeel als je goed Duits spreekt, een goede beheersing van zowel de Nederlandse als de Engelse taal zijn een absolute must. Je beschikt bij voorkeur al over een goed zakelijk netwerk in Zwitserland.Je hebt ervaring met evenementenorganisatie en bent thuis in wordpress en social media. Hebt affiniteit met communicatie en vindt het leuk om evenementen te organiseren.

Interesse? Stuur dan je cv en motivatie voor 10 mei naar