Veiling

Tijdens de avond vindt een veiling plaats ten gunste van War Child Nederland.  Met dank aan alle relaties die veilingartikelen hebben aangeboden, hierbij een greep uit wat er geveild gaat worden:

1x 2 Tickets voor een concert naar keuze in Het Concertgebouw , uit het programma van Het Concertgebouw, te Amsterdam namens Van Lanschot Zwitserland. Van Lanschot is de hoofdsponsor van Het Koninklijk Concertgebouw. Met deze – voor 5 jaar aangegane – samenwerking willen we de verbinding met kunst en cultuur nog meer versterken. De ondersteuning van kunst en cultuur is voor Van Lanschot dé manier om bij te dragen aan het behoud en de opbouw van het culturele vermogen in onze samenleving, waarbij zien, horen, beleven en delen de verbindende elementen zijn.
 image003.jpg@01D3F82F

1x Toegang tot het Van Gogh Museum voor maximaal 15 personen, inclusief een persoonlijke rondleiding. Om in de stemming te komen krijgt de ‘winnaar’ er een bijzonder boek bij met informatie over de topstukken van het Van Gogh Museum.
Van Lanschot is hoofdpartner van het Van Gogh Museum. Als hoofdpartner van het museum zetten we ons in om het werk van Vincent van Gogh (1853-1890) en de kunst van zijn tijd te behouden en om zoveel mogelijk mensen daarmee te verrijken en te inspireren.

1x Meet&Greet (excl. ticket & hotel) met Marco van Ginkel, de Nederlandse middenvelder van Chelsea FC. Marco van Ginkel was als aanvoerder van PSV bijna persoonlijk verantwoordelijk voor het laatste kampioenschap van de club. Na een lange blessure zit Marco op dit moment in de laatste fase van z’n revalidatie en zal hij snel zijn carrière bij Chelsea weer oppakken. Samen met Marco een wedstrijd uit en ontmoet hem na de wedstrijd voor een handtekening en eventuele foto’s.

Betaalbare luxe in de meest opwindende steden van de wereld. 2 vouchers voor een overnachting in een van de (nu 12) hippe CitizenM hotels in Europa, Azië of America. De Voucher is een jaar geldig en wordt op jouw naam gezet!!

1x Een midweek (5 dagen) voor 4 personen incl. ontbijt bij PURE Resorts gelegen aan de voet van de Arlberg, omringt door de machtige bergtoppen ligt het imposante PURE Resort Warth. Het hotel is het ideale vertrekpunt voor tal van activiteiten. Of het nu lente, zomer, herfst of winter is. Dit is een plek waar u het gehele jaar zou willen verblijven. Voel je thuis tussen het gebergte van de Arlberg. Direct aan ons hotel ligt het skigebied….De lokale ski- en snowboardscholen en materiaalverhuurbedrijven zijn binnen 5 minuten te bereiken. Dus niets staat u in de weg om een dag ontspannen te skiën. Ons resort is ook het ideale startpunt voor skitochten, sneeuwschoenwandelen en wandelen.

1x  Een 1/2 jaar lidmaatschap bij fitness centrum Holmes Place Zurich met personal coach Edwin Grul  die jou in 3x een uur personal training geeft om je naar grote hoogte te brengen.

 1 x 1 War Child Bracelet (een initiatief waarbij verschillende vrienden van War Child de komende jaren eigenhandig unieke bedels zullen ontwerpen) speciaal ontworpen voor het benefiet-gala in Zwitserland i.s.m. met designer Bas Verdonk en Marco Borsato. Laatstgenoemde heeft de eerste bedel voor de armband ontworpen. Zwitserland heeft hiermee de primeur aangezien de War Child-Bracelet vanaf eind november pas verkrijgbaar is bij juweliers door heel Nederland.

De Sterling zilveren schakels van de armband worden onderbroken door drie volledig stalen schakels. Ooit was dit staal onderdeel van een AK47 machinegeweer gebruikt en in beslag genomen in een conflictzone. Nu, omgesmolten tot sieraad, dragen de schakels symbolisch bij aan steun voor kinderen in oorlog.

  1 x Olieverf op doek van 150cm x 100 cm van Viviane Bogaers; Nederlandse, maar werkt al meer dan 9 jaar in Praag en de afgelopen 3 jaar in Zwitserland. Geïnspireerd door moderne en klassieke kunst, zet ze haar eerst stappen in schilderen en fotografie.. Ze exposeert haar werken in kunstgalerieën in Praag en Bratislava. Ook hangt ze tegenwoordig in Taiwan, en privé collecties in USA, Engeland, Nederland, Tsjechië en Japan. Een must om aan de muur te hebben dus!

1x 2 nachten in een deluxe suite Can Bordoy Palma de Mallorca voor 2 personen inclusief rooftop apero. 24 unieke suites die de gasten de gastvrijheid van een privé-residentie bieden, dankzij de particuliere butlerservice in ons Grand House. Het verleden, de geschiedenis en de barsten van het gebouw worden gecombineerd met een eigentijds design, waardoor een omgeving wordt gecreëerd die is gepubliceerd in de meest prestigieuze tijdschriften en publicaties ter wereld, niet alleen vanwege de spectaculaire ruimtes, maar ook vanwege de gastvrijheid, waarbij de huiselijke bedieningstradities van de oude adel worden hersteld.

2x 1 Vitznauerhof // Sens arrangement. 2 nachten verblijf in het QL hotel Vitznauerhof te Vitznau aan het Vierwoudstedermeer. In het fine dining restaurant is een Nederlandse top-chef actief: Jeroen Achtien. Dit kan niet anders dan een onvergetelijke ervaring worden.

Het verblijf is inclusief 2 overnachtingen in een van de mooiste kamers van dit iconische hotel; Eerste avond een viergangendiner op het terras met gerechten van de Green Egg en OFYR; Gedurende uw verblijf kunt u heerlijk tot rust komen bij een ontspannende massage;
Tweede avond een achtgangendiner in het fine dining restaurant Sens onder leiding van Jeroen Achtien. Jeroen heeft ruim 10 jaar gewerkt bij de Librije***, is  Talent van het jaar bij Gault & Millau, 17 G&M punten en 1 michelin ster. Het grootste deel van de brigade in Sens is Nederlands. Dit maakt het extra speciaal.

Bedrijfsbezoek bij de unieke en “sustainable” Swiss Alpine Fish AG voor 4 personen (vervoer naar Lostello niet inbegrepen) onder leiding van mede oprichter Ronald Herculeijns.

Zes keer per jaar vliegen we zalmeitjes in vanaf het eiland IJsland. Het duurt tot een jaar dat de vis een gewicht van 150g bereikt. Na nog eens 10 tot 12 maanden bereiken ze de oogstgrootte van 3,5 kg. Door ons unieke systeem, wat normaal niet voor buitenstaanders toegankelijk is, kunnen de vissen gelukkig leven in een zeer stabiele stressvrije omgeving met een continue stroom om in te zwemmen. We hebben vier propellers die een mooie beek creëren. Overdag houden de kwekerijmanager en zijn team een oogje in het zeil op de vis. Ze meten de waterkwaliteit, de temperatuur, de zuurstof- en pH-waarden en het automatische voersysteem, dat alleen gebruik maakt van het speciaal ontwikkelde visvoer van hoge kwaliteit. Dit visvoer is vrij van ethoxyquine en wordt in Europa geproduceerd. Jij kunt dit met eigen ogen komen bekijken!

2 plekken in de cursus How to Talk to Kids – “a 14 weeks Blended Learning Journey for Parents” van de oprichter van mydaddytalks.
Ooit werkte Meindert van Wensen als business developer. Reisde over de wereld om Nederlandse ondernemers te ondersteunen bij hun risicovolle investeringsprojecten. Vandaag de dag is hij een part-time Stay At Home Dad in Luzern, Zwitserland. Samen met zijn extreme carrièrestap heeft hij zijn opvoedingsstijl 180° getransformeerd en wil dit nu op jullie overbrengen, dus wie biedt?